Tarihçe

Honda Plaza ŞEN, İlyas Şen Şirketler Grubu Bünyesine, 2005 yılında katılmış olup, Balıkesir İzmir yolu üzerinde satış, servis, yedek parça, sigorta hizmetleri ve ikinci el satışı ile hizmet vermeye başlamıştır. Genç, dinamik satış ve servis ekibimiz ile güler yüzle çözüm üreten ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.

 

Honda ŞEN, kaliteli hizmet anlayışı ile gelişimleri yakından takip ederek, Honda markasını en iyi şekilde temsil etmeyi hedeflemiştir.

 

Satış

İster web sitemiz üzerinden isterseniz de bizi telefonla arayarak, ilgilendiğiniz araç ile ilgili test sürüşü yapmak için randevu alabilirsiniz.

Uygun kredi alım koşulları ile ilgili satış temsilcilerimiz size en uygun çözüme yönlendireceklerdir.

Plazamızı ziyaret etmek için uygun olmadığınız zaman, arayın tanıtım ekibimiz size gelsin.

 

  Çalışma saatlerimiz :  
  Hafta içi : 08:30 - 19:00
  Cumartesi : 08:30 - 18:00
  Pazar : 13:00 - 17:00

 

 

Servis

 

Konusunda uzman ekibimiz aracınızın dostu olacaktır. Bol yedek parça, uygun fiyatlar, hızlı çözümler ile servisimiz plazamızın çalışma saatleri kapsamında size hizmet etmekten memnun olacaklardır. Ayrıca sizlere 7/24 hizmet verecek yol yardım hizmetimiz de bulunmaktadır.

 

 

Sigorta

 

Bünyemizdeki İlve Sigorta ile, acentesi olduğumuz Axa Oyak, Başak Sigorta ve Koç Allianz Sigorta hizmetlerinin tüm ürün yelpazesi  ile aracınızı ve sizi sigortalıyoruz.